Ortaklar Hukuk Bürosu

Ortaklar Hukuk Bürosu Hakkında

Hacı Halil Mahallesi İsmetpaşa Cad. Şahinler İş Merkezi No: 10/4 Ortaklar Hukuk Bürosu Gebze/Kocaeli

Firma Açıklaması

Ortaklar Hukuk Bürosu 1992 yılında birlikten güç doğar anlayışı çerçevesinde kurulmuş olup, her biri alanlarında deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya devam etmektedir. Hukuk büromuz ,ulusal ve uluslar arası alanda şirketlere ,kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı hukuki hizmet vermektedir. Müvekkillerine danışmanlık hizmeti veren Ortaklar Hukuk Bürosu , aynı zamanda hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Uyuşmazlıkların yargılama yolu ile çözüme ulaştırılmasının dışında ; büromuz gönüllülük esasına dayalı ekonomik, hızlı, maliyeti düşük ve tarafları tatmin edici bir alternatif çözüm üretme yöntemi olan Arabuluculuk alanında uzman arabulucu kadrosu ile etkinlik göstermektedir.

Ana çalışma konuları, Genel Hukuk alanında ve özellikle Ticaret Hukuku, Anonim ve Limited Şirketler Hukuku, şirket birleşme ve devralmaları ve komple şirket danışmanlığı ile İş Hukuku, Endüstriyel İlişkiler, Sendikal uyuşmazlıklar, Toplu İş Sözleşmeleri ve İcra İflas Hukuku ,Ceza Hukuku olup, büromuz genel hatlarıyla Dava – İcra – Müşavirlik sistemi ile çalışmaktadır.

Bu sistemle yapılan çalışmada büro içerisinde her avukata ve ilgili bölüme spesifik çalışma koşulları yaratılmış çeşitli müvekkil şahıs ve özellikle şirketlerin hukuksal ihtiyaçlarının başka arayışlara gerek kalmaksızın Hukuk Büromuzca tek elden, hızlı, güvenilir ve kusursuz bir şekilde karşılanması amaçlanmıştır.

Ortaklar Hukuk Bürosu avukatları mevzuattaki gelişmeleri, Yüksek Mahkeme Kararlarını, ulusal ve Avrupa Birliği kurumlarının karar ve işlemlerini takip etmektedir. Hukuki ve teknik konularda üniversiteler ve bilim adamlarıyla görüş alış-verişinde bulunmaktadır. Bu şekilde büromuz faaliyet gösterdiği alanlardaki bilgi ve deneyimini sürekli artırmaktadır.

Ortaklar Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı ortaklı Makine, Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi, Yedek Parça, Metal Sanayii, Dövme, Tekstil, Konfeksiyon, Tekstil Boyaları, Kutu ve Karton imalatı, Toptan ve Perakende Giyim, Konservecilik, İç ve Dış Ticaret, Ayakkabı, Petrol, Petrol Yan Sanayii, Gıda, İnşaat, Gayrimenkul yatırım, Mermercilik, Seramik, Batarya, Valf, Klima, Klima santralleri, Jeneratör, Plastik, Baskı Sistemleri ve Enerji, Hastane Yatırımları ve Sağlık sektörü ile Uluslararası Taşımacılık, Sigorta ve Bankacılık alanlarında faaliyet gösteren Kocaeli’nin ve ülkemizin önde gelen pek çok kuruluşuna ve pek çok yabancı sermayeli şirkete ve uluslararası kuruluşa hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

17179431551114095612

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

53R Rize Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin